Якби у мене була чарівна паличка я би позбавила людей жорстокості, злоби та ненависті. Щоб люди забули про війни, помсту, жадобу. А діти підростали добрими, розумними, чемними, справедливими і найголовнеше ЗДОРОВИМИ! Адже головне – це вірити, вірити у диво!