Для правовласників

Шановні правовласники, в зв’язку з великою кількістю розміщеного контенту на сайті, адміністрації не завжди вдається відстежити наявність авторських прав на той чи інший матеріал.

Окрім того, деяка частина контенту, розміщеного на цьому сайті може бути взята з відкритих джерел, а так само надано на тих чи інших умовах третіми особами, тому ми не завжди в змозі відстежити інформацію про правовласників того чи іншого матеріалу, який розміщений на нашому сайті. Ми не вітаємо дій, спрямованих на порушення законних прав та інтересів правовласників інтелектуальної власності. Тому в разі виявлення порушення Ваших прав інтелектуальної власності просимо Вас негайно повідомити про таке порушення адміністрації сайту для прийняття адміністрацією заходів щодо якнайшвидшого усунення зазначеного порушення.

Вам необхідно надіслати нам лист за адресою: manager[равлик]ukrlib[крапка]in[крапка]ua вказавши в листі наступну інформацію:

1. Документальне підтвердження особи (юридичні особи) правовласника.

2. Документальне підтвердження ваших прав на матеріал, захищений авторським правом.

3. Посилання на сторінку, що порушує на Вашу думку ваші авторські права і детальний опис порушення.

Ми розглянемо ваш лист в найкоротші терміни. Ми не розглядаємо інформацію про листування з правовласником і іншими особами як конфіденційну і залишаємо за собою право публікації на цьому та інших сайтах, або передачі третім особам будь-якої інформації, що стосується цієї переписки.

Можливі способи вирішення питань з порушенням авторських прав

1. Усунення матеріалів які порушують ваші авторські права з нашого порталу;

2. Залишення матеріалу з вказання на сторінці з матеріалом:
– автора матеріалу (правовласника);
– контактні дані автора з активним посиланням на ваш сайт;
– інші дані які ви запропонуєте.