Багато хто любить весну, дехто — літо. Це зрозуміло. Навесні прокидається природа, щодня стає дедалі тепліше й тепліше. Розбруньковуються дерева, з’яв¬ляються перші квіти. Влітку добре відпочивати, купатися, загорати, їздити на море або у село, бути ближче до природи. Мало хто любить зиму. За що? Я гадаю, за її красу. Так чудово бродити за¬сніженим парком або піти до лісу на лижах! А Новий рік! Хіба є такі, хто не лю¬бить це свято? У кожній оселі стоїть прикрашена ялинка, і люди роблять одне одному подарунки. А мені понад усі пори року подобається осінь. Із самого початку — тепла, ласкава і сумна. І потім, коли починається листопад. Восени добре підбивати підсумки, планувати майбутнє. Мені дуже близькі рядки поезії Олександра Сер¬гійовича Пушкіна: Унылая пора! Очей очарованье, Приятна мне твоя прощальная краса — Люблю я пышное природы увяданье, В багрец и в золото одетые леса… Ні, все ж таки найкраща пора року — це осінь!