Якби я був чарівником, Не було б смутку і печалі, Не було б зла і ворогів, Не було б катастроф і жахів.
Ніхто б не плакав, не ридав, Ні зла б на когось не тримав, А сльози б щастя навертались Від злагоди і чистоти
Не було б більше тих хвороб, Що не дають нам жить спокійно, Щоб був щасливий мій народ. В майбутнє щоб ішов надійно!
Якби я був чарівником…! Усе б на світі тільки розквітало, Цвіло буяло і росло, І щоб усе плоди давало.
Учителі, щоб нас любили, І за невивчені уроки не сварили, А мило нам так посміхались, Щоб ми зі школи « не змивались».
Батьки, щоб все нам дозволяли І зранку дуже нас не піднімали, Бабусі, дідусі, щоб довго жили І ще правнуків оженили,
Щоб Україна рідна процвітала, Ніколи б і ні з ким не воювала, Щоб вся у світі зброя вмить Перетворилась в іграшковий світ,
Щоб люди голоду не знали І вже ніколи не вмирали, І спокій в світі панував, Добро і мир всім дарував.
Якби я був чарівником..?! То всі надії, мрії ,сподівання Я виконав би вмить.
Якби я був чарівником…