Для чого люди тримають удома котів

Багато людей тримають у домі котів.По-перше,вони ловлять мишей,тому допомагають тим хто має своє господарство.По-друге,кажуть що коти вміють заспокоювати.Я теж люблю гладити нашу кішку.По-третє,самотні люди вже не будуть почувати себе нікому не потрібними. Коти є втіхою серця,що ніколи не буде порожнім,коли теплий і пухнастий клубочок поряд. Ось тому люди тримають удома котів.