Діалог (Телефонна розмова) між школяркою та її старшою сестрою про те, як вони мають увечері піти у театр

– Ало, добрий день! Це квартира Михайленко? – Так. – Це Настя, ваша племінниця. А можна до телефону Наталку? – Добре, зараз я її покликаю. – Привіт, Наталко, це ж я! – О, вибач не пізнала твій голос. Ти сьогодні ввечері вільна? Я хотіла запросити тебе на виставу до національної опери. – Як цікаво! О котрій годині? – Вистава починається о шостій. Я думаю, що краще нам зустрітися біля театру о пів на шосту. – Думаю, я зможу прийти. А хто ще буде? – Гадаю, ще Тетянка та Оксана з братом. Ти його знаєш? – Миколу? Знаю. Ми з ним разом до музичної школи ходимо. – От і добре, усі один одного знають, тож має бути цікаво. То ти прийдеш? – Так, із задоволенням. – Чекаю на тебе о шостій! Бувай! – Дякую! До вечора!