Я завжди щось роблю у вільний час після навчання або школи. Я можу після школи робити домашнє завдання а ящо його не задали то можна почитати книгу.Ще у вільний час я виходжу на вулицю.Ще я бігаю на стадіоні.Але є такі друзі що взагалі сидять і грають на компютері.Це дуже погано! Тому що змарнований час не приносить користі!!